Velkoobchodní podmínky

Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro velkoobchodní partnery.

Tyto obchodní podmínky se vztahují na nákup v e-shopu X-Trader.cz, podrobně vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem (č. 89/2012 Sb.).

Nedílnou součástí těchto obchodních podmínek jsou dodací podmínky a reklamační řád.

Prodávající:

název: X-Trader.cz, s.r.o.
adresa: Na Nábřeží 1459/8a, 736 01 Havířov - Město
mapa: Sídlo společnosti
tel.: 00420 228 885 555
IČ: 278 55 660
DIČ: CZ 278 55 660

Společnost X-Trader.cz s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 31830.

Registrace velkodběratele 

Pro možnost nákupu za velkoobchodních podmínek je nutné zaregistrovat se v e-shopu www.x-trader.cz. Poté napsat na e-mail obchod@x-trader.cz žádost o velkoobchodní přístup a ke zprávě přiložit kopii výpisu z OR nebo živnostenské oprávnění, popřípadě registraci k DPH. 

Použití fotografií 

Upozorňujeme velkoodběratele, že součástí velkoobchodního prodeje zboží nejsou fotografie zboží umístěné v našich e-shopech rebelie.cz, wayfarer.cz a tiskopol.cz. Jejich další užití je možné pouze po předchozí domluvě s panem Vítem Fukalou na telefonním čísle +420 775 714 236 a nebo na e-mailu fukala@x-trader.cz

Cenová politka

Velkoodběratelé jsou vázáni dodržovat tuto cenovou politiku:
U zboží nepřesahující koncovou cenu 500 Kč v rámci našich e-shopů rebelie.cz a wayfarer.cz , navýšit svou koncovou cenu min o 10 %.

U zboží přesahující koncovou cenu 500 Kč v rámci našich e-shopů rebelie.cz a wayfarer.cz, navýšit svou koncovou cenu min o 5 %.  

Platební podmínky

  • Platba dobírkou — platba při převzetí zboží od dopravce
  • Platba předem — platba bankovním převodem na účet prodávajícího před odesláním zboží, kdy je platba uhrazena v plné výši a bez nároků prodávajícího na další poplatky
  • Platba při osobním převzetí — platba při převzetí zboží od prodávajícího
  • Platba na fakturu — faktury jsou vystavovány se 14 denní splatností, nutná předchozí domlouva s jednatelem společnosti panem Jaroslavem Kroužkem na telefonním čísle +420 777 714 321, popřípadě e-mailu obchod@x-trader.cz

Záruka

Na veškeré velkoobchodně zakoupené zboží se vztahuje záruka na výměnu popřípadě vrácení peněz v délce jednoho roku od zakoupení, pokud v popisu zboží není uvedeno jinak.

Ochrana osobních údajů

Se všemi osobními údaji, které poskytne kupující prodávajícímu, bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Všechny osobní údaje poskytnuté kupujícím jsou důvěrné a jsou sdělovány třetím stranám pouze v nezbytně nutném rozsahu a pouze za účelem plnění smlouvy.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. ledna 2014 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti v souvislosti s objednávkami a prodejem zboží.

Společnost X-Trader.cz s.r.o. si vyhrazuje právo na změny těchto obchodních podmínek bez předchozího upozornění.